פתרונות נוספים ומקיפים

כמו שמופיע במאמר “מושגים לאדם הפשוט“, בשביל שאתר יתפקד, אנחנו צריכים שיהיו לנו מספר גורמים.

פעמים רבות אנחנו יוצרים קשר עם אנשי מקצוע ומקבלים עצות והצעות שאנחנו לא בטוחים בהם. בנוסף, כל עוד לא עשינו סקר שוק מקיף, אין לנו למה להשוות את אלו, ואפילו אם כן, פעמים רבות אנחנו עדיין מרגישים שאנחנו לא יכולים להיות בטוחים במה שנאמר לנו עד שלא צברנו ניסיון באותו תחום.

לנו כחלק מהניסיון בעולם הזה, קיים עבר של שיתופי פעולה עם גורמים בכל התחומים, ואנחנו מסוגלים לבחור בשביל האתר שלכם נותני שירות אמינים ובמחירים הוגנים.

בנוסף, כדי להגיע לתפקוד מלא של האתר, הרבה פעמים נצטרך או שנעדיף להיעזר בנותני שירותים נוספים. נדגים זאת על צורך בסליקת כרטיסי אשראי באתרנו:על פי החוק כדי להשתמש בפרטי כרטיס אשראי, שהם כידוע מידע רגיש, אתר צריך להשתמש בפרוטוקולי אבטחה נוקשים מאוד, וכמו כן להיבדק אחת לרבעון על ידי הגורמים המוסמכים לכך.

פיתוח של מערכת כזו ותִחזוקה, עשוי להגיע לעשרות אם לא מאות אלפי שקלים. ועל כן יהיה יותר כלכלי ונוח להשתמש בשירותי חברה חיצונית.

 

נוסיף על זה שהרבה פעמים אנחנו נצטרך פתרונות מעבר לאתר: לצורך העניין כדי לתת רושם של אנשי מקצוע איכותיים, נרצה לפתוח לנו ולעובדינו כתובת מייל עם שם העסק, הדומיין. לדוגמה: oded@jax.co.il

נשמח להשתמש בקשרינו בשוק והידע שלנו, כדי להביא את האתר והנוכחות שלכם לתפקוד מלא וכולל שיספק את כל צרכיכם.